ترامپ همچنان منکر هرج ومرج در کاخ سفید

ترنج نیوز:

در حالی که آشفتگی و نزاع های داخلی در کاخ سفید یکی از دلائل عمده تصمیم دونالد ترامپ به اخراج پریبوس و انتصاب یک ژنرال به مقام رئیس دفتر وِیژه وی بوده؛ رئیس جمهوری آمریکا همچنان منکر هرج و مرج در کاخ سفید است.

به گزارش ایرنا؛ترامپ به رغم تغییر پی در پی مسئولان درکاخ سفید و درز اختلافات میان افرادی که تازه به کار گمارده شدن با کارکنان این مجموعه همچنان رئیس جمهوری
ایالات متحده را قانع نکرده که تیم همراهش یکدست نبوده و دستاوردی در مدت زمامداریش در کارنامه او ثبت نشده است.

ترامپ در مدت حضورش در کاخ سفید همواره به خود امیدواری می دهد و معتقد است که موفق بوده است؛ تصوری که هیچ گاه از سوی کارشناسان و رسانه های آمریکایی تائید نشده و همواره محور مناقشه میان رئیس جمهوری و اصحاب جراید آمریکا بوده است.

بر اساس این گزارش؛ تردیدی نیست که ترامپ با اخراج رینس پریبوس از مقام ریاست دفتر ویژه خود و انتصاب یک ژنرال ۴ ستاره نیروی دریایی آمریکا بجای او به این امید بسته که نخست از نزاع های درونی میان کارکنان کاخ سفید بکاهد و انضباط از دست رفته را به این مجموعه بازگرداند و در مرحله بعد از درز اطلاعاتی که به متزلزل شدن پایه های ریاست جمهوری او منجر شده؛ جلوگیری کند.

تحولات دو هفته اخیر در کاخ سفید به عنوان نشانه هایی از وخیم بودن آشفتگی ها و اختلافات میان اطرافیان ترامپ در رسانه ها و محافل سیاسی آمریکا بازتاب گسترده ای داشته و قانونگذاران حزب حامی ترامپ را نیز بشدت نگران آینده او کرده است.

اما ترامپ در پاسخ به همه این رویدادها روز دوشنبه از طریق کانال تبلیغاتی صفحه توییترش مدعی شد که در طول شش ماه تصدی او ارزش سهام کشورش به بالاترین حد خود رسیده؛ ارقام اقتصادی با هیچ دوره ای در سال های اخیر قابل مقایسه نیستند و نرخ بیکاری در پایین ترین حد خود در ۱۷ سال گذشته است.

ترامپ همچنین مدعی شد که دستمزد ها در حال افزایش بوده و مرزهای کشورش از امنیت کامل برخوردارند و هیچ هرج و مرجی در کاخ سفید وجود ندارد.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *