ترکیب احتمالی پرسپولیس در دربی مشخص شد

ترنج نیوز:

پسر ایگور پانادیچ مربی دروازه‌بانان پرسپولیس هم از تماشاگران تمرین امروز پرسپولیس بود.قرار است در پایان تمرین و با حضور چند بازیکن از بزرگترین پرچم هواداری که قرار است در دربی ۸۵ از آن رونمایی شود افتتاح گردد.

فارس – با حضور محسن مسلمان در تمرین امروز تیم پرسپولیس تنها غایب این تمرین فرشاد احمدزاده است که به دلیل عمل جراحی دوران نقاهتش را سپری می‌کند.

اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از برد این تیم مقابل نفت تهران امروز صبح در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد که گزارش این تمرین را در زیر می‌خوانید:

* حدود ۷۰ تماشاگر در محل تمرین پرسپولیس حضور پیدا کردند.

*فرشاد احمدزاده که عمل جراحی کرده در تمرین امروز غیبت داشت.

* محسن مسلمان که روز گذشته با محرومیت از سوی کمیته اخلاق روبرو شده در تمرین امروز حضور پیدا کرد.

* اطراف ورزشگاه شهید کاظمی آتش‌سوزی صورت گرفته بود که این موضوع باعث شد نیروهای آتش‌نشانی برای انجام ماموریت به این منطقه بیایند.

* چند دوربین تلویزیونی برای تهیه گزارش و مصاحبه با بازیکنان و مربیان به محل تمرین آمدند که از آنجایی که اجازه تصویربرداری پیدا نکردند محل تمرین را ترک کردند.

* وحید قلیچ پیشکسوت باشگاه پرسپولیس امروز در محل تمرین حاضر شد و با برانکو و بازیکنان پرسپولیس دیدار و خوش و بش گرمی داشت.

* بازیکنان ابتدا زیر نظر مارکو تمرینات خود را آغاز کردند.

* مرور کارهای تاکتیکی و کار با توپ بخش دیگری از تمرین پرسپولیسی‌ها بود.

* هموطن مارکو امروز در تمرین پرسپولیس حاضر شد و تمرین را تماشا کرد.

* مرور کارهای تاکتیکی و انجام تمرینات مدنظر برانکو از دیگر تمرینات امروز سرخ‌پوشان بود.

* برانکو امروز با چینش بازیکنان تا حدودی ترکیب خود برای دربی را مشخص کرد. بر این اساس به احتمال فراوان حسین ماهینی، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، محسن ربیع‌خواه،‌ وحید امیری، منشا، علی علیپور، علیرضا بیرانوند و بشار رسن به احتمال فراوان یازده بازیکن در دربی ۸۵ خواهد بود.

* تمرینات تیم پرسپولیس از فردا پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.

* پسر ایگور پانادیچ مربی دروازه‌بانان پرسپولیس هم از تماشاگران تمرین امروز پرسپولیس بود.قرار است در پایان تمرین و با حضور چند بازیکن از بزرگترین پرچم هواداری که قرار است در دربی ۸۵ از آن رونمایی شود افتتاح گردد.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *