تعطیلی مدارس شیفت صبح قزوین، فردا یکشنبه (+تکذیب)

ترنج نیوز:

 به مناسبت ارتحال عالم ربانی حضرت آیت الله باریک بین و شرکت در مراسم تشییع مدارس شیفت صبح قروین فردا یکشنبه ۲۰ فروردین تعطیل است.

به گزارش مهر، به نقل از  روابط عمومی آموزش و پرورش استان قزوین، به مناسبت ارتحال عالم ربانی حضرت آیت الله باریک بین و با توجه به برگزاری مراسم تشییع آن بزرگوار، فردا یکشنبه ۲۰ فروردین همه مدارس شیفت صبح داخل شهر قزوین برای شرکت معلمان و دانش آموزان در مراسم تشییع پیکر آیت الله باریک بین تعطیل است.

تمامی واحدهای دانشگاه علوم پزشکی قزوین نیز فردا تعطیل است.

بر اساس اعلام دانشگاه بین المللی قزوین کلاس های ساعت ۱۰ صبح فردا در این دانشگاه به منظور حضور در مراسم تشییع حضرت آیت الله باریک بین برگزار نمی شود و جامعه دانشگاهی همگام با دیگر آحاد مردم در این مراسم حضور خواهند داشت.

همچنین فریدون همتی استاندار قزوین با صدور اطلاعیه ای خطاب به مدیران دستگاه های دولتی به مناسبت ارتحال عالم ربانی حضرت آیت الله باریک بین دستگاه های دولتی را فردا تعطیل اعلام کرده است.

مراسم تشییع و خاکسپاری آیت الله باریک بین، فردا یکشنبه ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح از مقابل مسجدالنبی(ص) به سمت مزار شهدا و امامزاده حسین (ع) برگزار می شود.

مدارس قزوین تعطیل نیست

روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان قزوین، با توجه به رحلت آیت‌الله هادی باریک‌بین نماینده سابق ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین مدارس قزوین فردا تعطیل نیست.

با توجه به تماس‌های مکرر اولیا و همکاران در خصوص تعطیلی مدارس در روز یکشنبه ۲۰ فروردین ماه جاری، به طلاع می‌رساند تمام مدارس استان دایر بوده و به فعالیت آموزشی خود ادامه می‌دهد و تعطیل نیست.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *