رئیس سازمان بسیج دانشجویی: قرارداد توتال استقلال کشور را به خطر می‌اندازد

ترنج نیوز:

حمله‌کنندگان به سپاه به دنبال انحراف ذهن مردم از فساد اطرافیان خود هستند.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: کسانی که علیه سپاه پاسداران صحبت می‌کنند می‌خواهند ذهن مردم را از مشکلاتی نظیر بیکاری، فقر و فساد اطرافیان خود منحرف کرده و ملت ایران را سرگرم بازی‌های بیهوده کنند.

به گزارش تسنیم،به نقل از روابط عمومی بسیج دانشجویی استان البرز، داود گودرزی در سخنرانی دوره تشکیلاتی سربازان نوبد بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج که در اردوگاه شهید رجایی برگزار شد، با اشاره به مشکلات اجتماعی و عدم مسئولیت‌پذیری در کشور‌ اظهار داشت: مشکلات اجتماعی و عدم مسئولیت‌پذیری  به دلیل نبود روحیه انقلابی‌گری است که در نهایت به تغییر ذائقه مردم منجر می‌شود.

وی با بیان اینکه در انتخابات ریاست جمهوری اخیر، ۲گزاره جنگ و صلح توسط دشمنان خارجی و داخلی ایجاد شد، افزود: هدف از این کار ترس مردم از جنگ واهی در آینده بود.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور تجمل‌گرایی را آفت انقلاب دانست و اظهار کرد: می‌توانیم با هنر و ادبیات سدی در مقابل ماهواره‌ها و شبکه‌های اجتماعی ضد‌انقلاب باشیم و اگر از کینه‌ورزی‌های آنان با هنر و همت خود جلوگیری نکنیم، نمادهای انقلاب را بیشتر هدف قرار می‌دهند.

گودرزی با اشاره به اینکه چادر، حجاب و عفت، نماد و شعار انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: دشمن می‌گوید اگر بتوانیم این مسئله حیاتی را در ایران اسلامی بزنیم، دیگر از انقلاب چیزی باقی نمی‌ماند.

وی ادامه داد:  دولت آمریکا با تقویت داعش و تکفیری‌ها در خارج، اپوزیسیون غیرانقلابی داخلی و تحریم می‌خواهد گزینه سقوط جمهوری اسلامی را محقق کند. 

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه این تفکر که تمام مشکلات ایران با مذاکرات خارجی و سرمایه بیرون از کشور حل خواهد شد یک استراتژی خطا است، افزود:  قرارداد نفتی توتال برای آینده ایران ثمری نخواهد داشت و اصل استقلال کشور را به خطر می‌اندازد و صنعت نفت کشور را به دوران قبل از مصدق می‌کشاند.

گودرزی ادامه داد: کسانی که علیه سپاه پاسداران صحبت می‌کنند می‌خواهند ذهن مردم را از مشکلاتی نظیر بیکاری، فقر و فساد اطرافیان خود منحرف کرده و ملت ایران را سرگرم بازی‌های بیهوده کنند.

وی گفت: دولت‌های تجمل‌گرا باید بگویند برای طلاق، معضلات اجتماعی و اقتصاد کشور در چند سالی که دولت در اختیار آن‌ها بوده چه کارهایی کردند و از ملت ایران طلبکار نشوند.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *