رییس ستاد قالیباف در کرمانشاه: قالیباف قصد کنار کشیدن از صحنه انتخابات را ندارد

ترنج نیوز:

رئیس ستاد انتخاباتی”قالیباف” در استان کرمانشاه گفت: بعد از مناظره‌ها محبوبیت آقای قالیباف بین مردم بیشتر شده و مردم به سمت ستادهای ایشان روی آورده‌اند.

به گزارش ایسنا، جعفر دارابی در نشست خبری که امروز (۱۰ اردیبهشت) برگزار شد، اظهار کرد: از چند روز قبل فعالیت ستاد آقای قالیباف در کرمانشاه آغاز شده و ستاد اصلی این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در کرمانشاه در چهارراه آتش‌نشانی آغاز به کار کرد و علاوه بر این ستاد، یک ستاد فرعی دیگر نیز در شهر کرمانشاه راه‌اندازی شد.

وی با بیان اینکه برنامه داریم ستادها را در شهرستان‌ها نیز راه‌اندازی کنیم، خاطرنشان کرد: شهرستان اسلام‌آبادغرب در اولویت است و سایر شهرستان‌ها را نیز در برنامه داریم.

رئیس ستاد قالیباف در استان کرمانشاه عنوان کرد: قرار است ستادها بیشتر به صورت مردمی فعالیت داشته باشند.

دارابی برنامه اصلی ستادها را تبلیغات قانونی و بر اساس قانون دانست و خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم در ستادها دیدگاه آقای قالیباف را به مردم معرفی کنیم.

وی افزود: در چارچوب برنامه‌های ستاد دعوت کردیم که آقای قالیباف دوباره به کرمانشاه بیاید و انشاالله که نتیجه می‌گیریم.

رئیس ستاد قالیباف در استان کرمانشاه  با بیان اینکه ایشان یک روز قبل از تایید صلاحیت نامزدها سفری به کرمانشاه داشت، تاکید کرد: با توجه به علاقه‌ای که ایشان به مردم کرمانشاه دارد، امیدواریم سفر دیگری به کرمانشاه داشته باشد.

دارابی تصریح کرد: در سفر آقای قالیباف به کرمانشاه سندی ۴۰۰ صفحه‌ای از مسائل شهر کرمانشاه به ایشان تقدیم شد و بر اساس ظرفیت‌هایی که در کرمانشاه وجود دارد قول داد که کرمانشاه اولین استانی باشد که به مشکلاتش رسیدگی می‌شود.

 وی سپس از اقدامات دکتر قالیباف در حوزه‌های مختلف طی چند سال فعالیتش یاد کرد و ادامه داد: ایشان با مدیریت جهادی طی چند سال اخیر کار کرده است، برای مثال پروژه‌هایی که طی ۱۲ سال اخیر در تهران اجرا شد معادل پروژه‌های تمام عمر تهران بود، پروژه‌هایی مانند فضای سبز، تونل، بزرگراه و … که تهران را به بهشت تبدیل کرده است.

 رئیس ستاد قالیباف در استان کرمانشاه، گفت: آقای قالیباف در سمت‌های مختلف از جمله نیروی انتظامی، سپاه، شهرداری و هر قسمت دیگری که بوده تحول ایجاد کرده و کیفیت و میزان ارائه خدمات را بالا برده است.

دارابی ادامه داد: در برابر صدها اقدام خوبی که انجام شده، اگر یک کارمند یا کارشناس جز هم کاری انجام داد، نباید بر آن همه تلاش آقای قالیباف چشم پوشید.

دارابی با اشاره به برنامه‌های قالیباف برای ریاست جمهوری نیز اظهار کرد: وقتی که ایشان وعده ایجاد پنج میلیون شغل را داده حتما می‌تواند آن را محقق کند، زیرا فردی نیست که شعار بدهد و هر برنامه‌ای که داشته باشد اجرا می‌کند.

رئیس ستاد قالیباف در استان کرمانشاه  پرداخت کارانه به افراد بیکار، توجه به زنان سرپرست خانوار و حل مشکلات اقتصادی را از مهمترین برنامه‌های این نامزد اعلام کرد.

دارابی با بیان اینکه از بعد از مناظره‌ها اقبال مردم به آقای قالیباف و محبوبیت وی بیشتر شده، افزود: شاهدیم که مردم به سمت ستادها می‌آیند و تقاضای همکاری دارند.

وی خاطرنشان کرد: آقای قالیباف برنامه‌ای برای کنار کشیدن از عرصه انتخابات ندارد و با جدیت وارد شده و تا انتها در کنار سایر نامزدها خواهد ماند.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *