فیس‌لیفت ملایم در نیسان ماکسیمای ۲۰۱۸ (+عکس)

ترنج نیوز:

تغییرات داخلی خودرو چندان زیاد نیستند، اما سامانه اطلاعات و سرگرمی نیسان کانکت ارتقاء یافته و اینک در نسخه استاندارد با اتو اندروید و کارپلی اپل سازگار است.

نیسان پرده از پوشش و استایل خارجی ماکسیمای ۲۰۱۸ خود برداشت.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران ، از آنجایی که خودرو از سال ۲۰۱۶ مورد بازطراحی دوباره قرار گرفته تغییرات و بازطراحی ملایمی را در آن شاهد هستیم. جلو پنجره در خودرو به شکل V درآمده و با ترکیب دریچه‌های مشکی تغییر زیادی در ظاهر ماکسیما ایجاد کرده است.

در مدل‌های جدید شاهد رنگ جدیدی از ماکسیما به نام قرمز کارنلیان نیز هستیم.

فیس‌لیفت ملایم در نیسان ماکسیمای 2018

تغییرات داخلی خودرو چندان زیاد نیستند، اما سامانه اطلاعات و سرگرمی نیسان کانکت ارتقاء یافته و اینک در نسخه استاندارد با اتو اندروید و کارپلی اپل سازگار است. در نسخه‌های SR، SL و پلاتینیوم مسافران صندلی‌های عقب به شارژهای  USB مجهز هستند.

قیمت این خودروهای ۲۰۱۸ در مدل پایه حدود ۳۳ هزار و ۲۰ دلار است که نسبت به اسلافش ۴۱۰ دلار افزایش نشان می‌دهد.ماکسیما پلاتینیوم نیز به عنوان گران‌ترین مدل اسن خودرو بیش از ۴۰ هزار ۶۰۰ دلار قیمت دارد.

 فیس‌لیفت ملایم در نیسان ماکسیمای 2018

بدون توجه به گزینه و آپشن مدل‌ها، تمامی ماکسیماها به یک موتور ۳٫۵ لیتری V6 با گشتاور ۳۵۳ نیوتن‌متر و خروجی ۳۰۰ اسب‌بخار مجهزند. این موتورها با یک سامانه انتقال قدرت اکس- ترونیک سازگار می شوند.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *