قطار شهری تهران – کرج جمعه ها تعطیل است

ترنج نیوز:

قطار شهری تهران- کرج تا پایان شهریورماه امسال جمعه ها به علت انجام عملیات بهسازی تعطیل است و مسافر جابجا نمی کند.

به گزارش ایرنا، احسان مقدم مدیر ارتباطات و امور بین الملل این شرکت گفت: خط ۵ مترو تهران به علت انجام عملیات های بهسازی تا پایان شهریور سال جاری در روزهای جمعه پذیرش مسافر ندارد. 

وی با اشاره به ضرورت انجام بهسازی خط ۵ مترو تهران افزود: بیش از ۱۸ سال از بهره برداری خط مترو تهران-کرج می گذرد و به همین خاطر شرکت بهره برداری مترو تهران بهسازی تمام تأسیسات این خط را طبق استانداردهای جهانی از دی ماه سال گذشته آغاز کرده است. 

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه تصریح کرد: با توجه به گستردگی این عملیات و برای تسریع در روند کار، تغییراتی در سرویس دهی به مسافران این خط ایجاد شده است که براین اساس تا پایان شهریور در روزهای جمعه پذیرش مسافر در خط ۵ مترو تهران انجام نمی شود. 

وی همچنین از تغییر ساعت فعالیت این خط در روزهای عادی خبر داد و گفت: ساعت پایانی سرویس دهی خط ۵ نیز تغییر می کند که براساس برنامه ریزی انجام شده آخرین حرکت قطار از مبادی تهران و گلشهر کرج ساعت ۲۱:۳۰ خواهد بود. 

مقدم افزود: در صورت برگزاری برخی مسابقات مهم در ورزشگاه آزادی یا برگزاری مناسبت های ملی و مذهبی در روزهای جمعه؛ عملیات بهسازی متوقف و مسافرگیری طبق اطلاع رسانی قبلی انجام می شود. 

مشاور مدیرعامل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه گفت: سرویس دهی در روزهای تعطیل نیز طبق روال ادامه خواهد داشت و در صورت وجود تغییر در پذیرش مسافر اطلاع رسانی خواهد شد. 

روزانه حدود ۱۶۰ هزار مسافر از طریق خط تهران – گلشهر کرج جابجا می شود. 

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *