پایان هفته دهم قبل از دربی /پیکان صدرنشین لیگ شد(+جدول)

ترنج نیوز:

در حال حاضرپیکان با ۲۰ امتیاز از ۱۰ بازی صدرنشین است و پارس جم جنوبی با ۱۹ امتیاز از ۹ بازی دوم و پرسپولیس با ۱۷ امتیاز از ۸ بازی سوم است . 

تیم فوتبال پیکان به صدرجدول لیگ برتر صعود کرد.

به گزارش عصرایران ، پیکان با پیروزی مقابل تراکتورسازی موفق شد به صدرجدول رده بندی لیگ برتر صعود کند و حداقل تا جمعه که ذوب آهن و پارس جنوبی باهم بازی می کنند صدرجدول خواهدبود.

 

از هفته دهم لیگ برتر دو تیم پیکان و تراکتورسازی مقابل هم قرار گرفتند که پیکان موفق شد ۲-۱ پیروز شود و با ۲۰ امتیاز در صدرجدول قرار گیرد. فردا جمعه ذوب آهن و پاس جم جنوبی با هم بازی می کنند که پارس در صورت تساوی صدرنشین خواهد بود و اگر شکست بخورد صدرنشینی پیکان تا پنج شنبه و برگزاری دربی ادامه پیدا خواهد کرد. 

 

در ۲۰ دقیقه ابتدایی این دیدار بیشتر شاگردان مجید جلالی صاحب توپ و میدان بودند و تنها نکته قابل اشاره در این دقایق مصدومیت مهران موسوی و ورود امیرحسین صادقی به جای او‌ به زمین مسابقه بود، اما اشتباه عجیب گلر جوان تراکتورسازی باعث شد که شرایط در ادامه تغییر کند و هر دو تیم صاحب موقعیت های خوبی در ادامه برای گلزنی شوند. در مجموع شاهد بازی خوب و‌سریعی از دو‌ تیم بودیم ولی شاگردان یحیی گل محمدی در نیمه اول با شکست به رختکن رفتند تا چشم به نیمه دوم و‌جبران نتیجه در آن داشته باشند.

در نیمه دوم‌ هر دو‌ تیم موقعیت های بسیاری برای گلزنی داشتند اما این شاگردان گل محمدی بودند که نمایش بهتری داشتند و در دقیقه ۶۵ روی ضربه امیر نصرآزادانی به گل رسیدند. در ادامه باز هم هر دو‌تیم موقعیت هایی برای گلزنی داشتند که بی دقتی مهاجمان در زدن ضربات آخر مانع افزایش تعداد گل های بازی می شد، اما در دقیقه ۹۰ و درست زمانی که فاخر تهامی تک‌به تک با نیازمند گلر پیکان را از دست داد، این بازیکنان پیکان بودند که در برگشت از فرصت به وجود آمده نهایت بهره را بردند و به صدر جدول رسیدند.

 

در حال حاضرپیکان با ۲۰ امتیاز از ۱۰ بازی صدرنشین است و پارس جم جنوبی با ۱۹ امتیاز از ۹ بازی دوم و پرسپولیس با ۱۷ امتیاز از ۸ بازی سوم است . 

 

 

 

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *